مشاوره ترکیه

مشاوره ویزای کار ترکیه

مشاوره ویزای اقامت ترکیه

مشاوره اشتغال در ترکیه

مشاوره تحصیل در ترکیهپرداخت آنلاین

3be41e82-6a3f-4804-b9ab-094a0385b908


استخدام زوجهای جوان جویای کار در استانبول با تهیه مسکن مستقل و شغل مناسب

ایرانیان کاریاباستخدام زوجهای جوان جویای کار در استانبول با تهیه مسکن مستقل و شغل مناسب

شغل مناسب زوج حتی حرفه ای که در کنار هم مشغول باشند

کار آفیسی مثل : حسابداری , منشی گری ...

کارکارگاهی مثل کار تو تولیدی پوشاک: چرخکار و بسته بند

تهیه مسکن مناسب بصورت مستقل و یا مشترک با اطاق مستقل

جاره خونه مستقل به اسم زوجین کل هزینه 5 میلیون تومان (هزینه کمیسوین +پول پیش+وسایل خونه) با ماهیانه 500 لیرکرایه

اجاره اطاقی از یک خانه کرایه ای که تمام امکاناتش مشترک میباشد و فقط به زوجین اجاره داده میشود ماهیانه 200 لیر

قابل توجه زوجهای جوان

کار و سکونت در استانبول

ایرانیان کاریاب افتخار دارد زمینه ای  فراهم کرده تا زوجهای جوان در کنار هم  و در مسکن مناسب در شهر استانبول قسمت اروپایی به زندگی  خوب خوش ادامه دهند

 

استخدام زوجهای جوان وفعال

اشتغل,مسکن,  ویزای اقامت.

چنانچه توانائی تهیه مسکن نداشته باشید ما  یک اطاق در اختیار زوجهای جوان قرارمیدهیم تا بعد از کار روزانه با آرامش به زندگی مشترکتان بپردازید و اگر هم تمایل به اجاره آپارتمان شخصی داشته باشید با اجاره  ای معتدل در حوالی محل کار زوج برایتان آپارتمان مناسبی را معرفی مینمائیم.

شما چنانچه تمایل به سکونت در اطاق ما نداشته باشید ما قادر خواهیم بود با مبلغ باور نکردنی 5میلیون تومان برای شما یک آپارتمان مناسب و متوسط اجاره نمائیم.

لازم است زن و شوهر هردو به کار مشغول گردند و این موضوع در قرارداد ذکر میگردد ، چنانچه یکی از زوجین حاضر به کا ر در ترکیه نباشد امکان عقد قرارداد میسر نمیباشد و کار زوجین شرط  اصلی میباشد.

ایرانیان کاریاب با تیمی مجرب  در ایران و ترکیه حافظ منافع شما بوده و بصورت تضمینی شما را به کار میگمارد.


هزینه  وکمیسیون  و اعزام هر یک از زوجین  1 میلیون تومان میباشد که جویای شغل در کشور ترکیه میبایست به هنگام عقد قرارداد کاردرترکیه به حساب  معری شده  واریز نماید.

مجموعه ما دارای 10 سال سابقه کار و تجربه در ارتباط با استخدام و کار در کشور ترکیه بوده و ما تنها مجموعه ای در ایران هستیم که خود راسا در کشور ترکیه دارای خوابگاه ، دفتر کار و پرسنل میباشیم.

حداقل حقوق کارگر ساده  ماهیانه هر یک از زوجین 800لیر ترکیه جمعا1600لیر معادل حدودا دو میلیون و پانصد هزار تومان در ماه بوده و قادر به اضافه کار در کشور ترکیه میباشید و همچنین در صورتیکه جویای کار در ترکیه با حقوق بیشتری نیز بوده یا تخصصی داشته باشید از حقوق بالاتری برخوردار خواهید گردید.

 
زمان استخدام و اعزام: هر روز میباشد  شما حداکثر 1 هفته بعد از رزرو و به محض انعقاد قرارداد حرکت خواهید کرد.
مدارک: پاسپورت و سه قطعه  عکس

 

Description: کار در ترکیه  با جای خواب و غذا 09123302302

 

 با شرایطی باور نکردنی و مبالغی بسیار پائین همکاران ما مسکن مناسب برایتان در شهر استانبول ترکیه اجاره نموده و کار تان را نیز آماده میکنیم تا با همسرتان به کار و زندگی در کشور ترکیه و شهر زیبای استانبول بپردازید.
جهت مشاوره و استخدام فوری با ما تماس بگیرید:


00905345143039 استانبول

00989123540546 تهران 

شماره های ایران وترکیه دارای وایبر میباشد

ایرانیان کاریاب

 

محل مراجعه متقاضیان: تهران خیابان ازادی بعد از دانشگاه شریف ساختمان کیهان

                           02166483721  دفتر تهران

آیین نامه تهیه مسکن جهت زوج های جوان

(مخصوص زوج هائی که تمایل به اجاره آپارتمان شخصی دارند)

چنانچه زوجهای جوان جویای کار در کشور ترکیه تمایل به استفاده از خوابگاه  کارگاه  را نداشته و مایل به اجاره آپارتمان شخصی در ترکیه باشند ، ایرانیان کاریاب  خدمات تهیه مسکن، جهت زوج های جوان  جویای کار و استخدام در خارج از کشور را بشرح ذیل ارائه می نماید:

1-    زوجین باید حداقل 5 میلیون تومان جهت تهیه مسکن به همراه داشته باشند، در غیر اینصورت در تهیه مسکن مستقل با مشکل مواجه خواهند شد.

2-    هزینه اجاره ماهیانه یک منزل متوسط مسکونی در محلات متوسط حدوداً ماهیانه 600 لیر می باشد و در واقع حقوق یکی از زوجین برای اجاره ماهیانه  و هزینه های متفرقه  خواهد گردید و حقوق زوج دیگر پس انداز خواهد شد لذا با توجه به اینکه پس از یافتن مهارت در کار و یادگیری زبان حقوق زوجین افزایش خواهد یافت، بنابراین در ماه های بعد، وضعیت مطلوب تری خواهند داشت، ضمنا یادآور می گردد که علاوه بر اجاره ماهیانه، حق بنگاه معاملات ملکی به همان میزان خواهد بود و همچنین ودیعه مسکن به اندازه یکماه اجاره بوده، و در کشور ترکیه اجاره ها اول ماه دریافت می شود.

3-    از لحظه ورود زوجین بمدت 72 ساعت بصورت رایگان محل اقامت موقتی شامل یک اتاق در اختیار زوجین قرار خواهد گرفت، اما هزینه خورد و خوراک به عهده خودشان است. ممکن است قبل یا بعد از تهیه مسکن به محل کار اعزام شوند.

4-    زوجین موظفند پس از گذشت دو ماه جهت اخذ اقامت در ترکیه شخصاً اقدامات قانونی را انجام دهند.

5-    هزینه مشاوره جهت تهیه مسکن 100 لیر می باشد که بمحض ورود دریافت خواهد شد. این هزینه بغیر از سایر هزینه هایی است که در قرارداد استخدامی ذکر گردیده است.

جهت مشاهده لیست مشاغل وشرایط کار وثبت نام لطفا کلیک کنید

بازديد : 83142 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : ایرانیان کارایاب کاردرترکیه ستخدام درترکیه کار در ترکیه کاردر ترکیه آگهی استخدام کاردرخارج ستخدام درخارج ازکشور جویای کار در ترکیه اعزام نیروی کار به ترکیه کار در ترکیه کار در خارج کاریابی کارجو کار اشتغال در ترکیه شرایط کار در ترکیه یافتن شغل در ترکیه دنبال کاردرترکیه استخدام کارباجای خواب جویای کاردرترکیه جویای کار در خارج از کشورجای خواب وغذا کاربا جای خواب وغذا جویای کار کاردراستانبول اعزام فوری نیرو کاریابی تخصصی در ترکیه استخدام نیروی کار اقامت ترکیه کاردراستانبول اقامت دائم ترکیه کاردرکشورترکیه بازارکاردرترکیه لیست مشاغل موردنیازترکیه کاریابی درترکیه سایت کاریابی در ترکیه تامین نیرو منابع انسانی کاریابی درترکیه استخدام دراستانبول کاردراستانبول ترکیه یافتن کاردرترکیه استخدم نیروی کار ایرانی در ترکیه جویای کاردرترکیه حقوق بالا کارگرساده استخدام کارگرساده خیاط وسط کار چرخکار جوشکار آماده کار خواب رایگان پاسپورت قالیشوئی کارواش رستوران دامداری باغداری آبیاری جوشکاری کاریابی ترکیه سفر شغل دنبال کار بیکار آماده کار جوان فعال ایرانیان کاریاب اداره کارگزینی جستجوی کاردر ترکیه جویندگان کار مشاوره شغلی استخدام زوج استخدام نوجوانان استخدام زوجهای جوان زندگی در ترکیه استانبول اقامت در ترکیه اعزام نیروی کار به خارج از کشور مرکزکاریابی کاریابی در خارج ازکشور،کاریابی بین المللی شتغال اعزام نیروی کار استخدام در خارج از کشور استخدام در ترکیه استخدام نیروی کار ایرانی در ترکیه کاریابی تخصصی در ترکیه یافتن کار در ترکیه کاریابی در ترکیه اعزام فوری نیروی کار به ترکیه ویزای کار در ترکیه اقامت و کار رسمی کاریابی بین المللی کاریابی در ترکیه کار در استانبول اعزام فوری نیروی کار به استانبول خدمات کاریابی در ترکیه کاردر استانبول ترکیه کاریابی بین المللی اقامت دائم در ترکیه ویزای کار در ترکیه بازارکاردرترکیه یافتن کاردرترکیه کاریابی بین المللی در ترکیه کار در کشور ترکیه کاردرکشورترکیه اعزام فوری نیرو کار به ترکیه اعزام فوری کارگر ساده خانم به ترکیه به همراه منزل مسکونی بیمه و اقامت رسمی با مجوز کار و حقوق عالی شرکت کاریابی بین المللی استانبول جاب واقع در شهر استانبول ترکیه و با مدیریت ایرانی وله زاقرد میرزانِژاد بهروزمیرزانژاد
نام شما: ستار

در مورخه : شنبه، 29 فروردين ماه، 1394
. باعرض سلام.خسته نباشید.میخاستم ااگه من بیام ترکیه.وزیرنظرسازمان یون باشم.میتونم باشرکت شماکارپیدا کنم.به زبان ترکی قشقایی اشنایی دارم.ودرزمینه رستوران هم فعالیت داشته ام.
نام شما: بهروزمیرزانژاد

در مورخه : سه شنبه، 4 فروردين ماه، 1394توسط
(مشخصات کاربر مدیرسایت | ارسال پیغام شخصی) http://www.iraniankaryab.com
سلام و احترام کارجویان و بازدیدکندگان محترم از اعتماد شما سپاسگذاریم جهت درج سئوالات و نظرات خود در مورد مطالب این صفحه میتوانید از این قسمت استفاده کنید ایرانیان کاریاب پاسخگوی نیازها و پرسشهای شما عزیزان میباشد با تشکر و احترام فراوان%
جوابیه ها

نام شما: علیرضا

در مورخه : جمعه، 26 آبان ماه، 1396
سلام من نجار وکابینت ساز ماهر هستم اذری زبان هم هستم میشه راهنمای نکین
نام شما: مهدی

در مورخه : شنبه، 8 فروردين ماه، 1394http://www.iraniankaryab.com
سلام ما زوجی هستیم جویایی کار در استانبول بفرمایید چه موقعیتهای شغلی مناسب زوج وجود دارد و اینکه ما میحواهیم باهم در کنار هم کار کنیم و جای خواب مستقل داشته باشیم با تشکر از لطف شما
جوابیه ها

نام شما: بهروزمیرزانژاد

در مورخه : شنبه، 8 فروردين ماه، 1394توسط
(مشخصات کاربر مدیرسایت | ارسال پیغام شخصی) http://www.iraniankaryab.com
با سلام و احترام از حسن انتخاب شما موقعیتهای شغلی زیادی هستن مثالا اگر یکی از زوجین چرخکاری باد باشی و دیگری ساده باشه میتواند در تولیدی پوشاک کنارهم کار کنند و مشاغلی که زوجین میتوانند در یک محیط کار کنند مثل رستوران،هتل ، لیدریمثالالیدرییدی ،سرایداری، کارخونه های پلاستیکسازی فروشندگی غیر باتشک ایرانیان کاریاب پاسخگوی نیازهای شما هموطنان گرامی میباشد
نام شما: shahab

در مورخه : يكشنبه، 16 فروردين ماه، 1394http://www.iraniankaryab.com
با سلام و خسته نباشید من تکنسین کامپیوتر و شبکه و آشنا به نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی دوربین های مدار بسته می باشم و همسرم دارای مدرک آرایشگری می باشند. آیا کار متناسب با تخصص ما یافت می شه؟
جوابیه ها

نام شما: بهروز میرزانژاد

در مورخه : پنجشنبه، 20 فروردين ماه، 1394توسط
(مشخصات کاربر مدیرسایت | ارسال پیغام شخصی) http://www.iraniankaryab.com
با سلام دوست گرامی کار با حرفه شما وجود دارد برای معرفی به همچین مشاغلی حتما باید به زبان استانبولی اشنایی داشته باشید یا باد اذری زبان باشید در غیر اینصورت در یک کار موقت مشغول بکار میشوید تا زبانتون قوی شده بعد به حرفه خودتان معرفی شوید
نام شما: مرتضی

در مورخه : جمعه، 26 آذر ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام و عرض ادب من 27 ساله هستم کارم آشپزی میخواستم ببینم در رستورانهای ترکیه برای آشپزی ایرانی کار میدن؟
جوابیه ها

نام شما: مهرانه

در مورخه : سه شنبه، 15 خرداد ماه، 1397
من مديريت هتلدارى خوندم و در يك رستوران ايتاليايى درجه يك در تهران آشپز هستم ولى تركى بلد نيستم شوهرم اينگليسي و عربى و آذرى مسلط هست حقوق من الان ماهى ٣ تومن هست اونجا حدودا چقدر بهم ميدن؟ 25 سال دارم
نام شما: علی

در مورخه : سه شنبه، 1 ارديبهشت ماه، 1394http://www.iraniankaryab.com

 چندتا سوال داشتم، به نطرتون یه کار تقریبا اسون برای ما زوجا دقیقا چی هست، کار مشخص،و ساعت کاری از چه ساعت تا چه ساعتیه،و اینکه  اقامت پای کیه،و  کاراشو کی باید انجام بده، و اینکه قبل از امدنمون که نباید بیعانه یا پیش پرداختی بدیم،? و اگه لطف کنید اسم اون محل کار یا شرکتم بگید

جوابیه ها

نام شما: بهروزمیرزانژاد

در مورخه : سه شنبه، 1 ارديبهشت ماه، 1394توسط
(مشخصات کاربر مدیرسایت | ارسال پیغام شخصی) http://www.iraniankaryab.com
سلام و احترام دوست گرامی برای زوجهایی که بخوان تو یک محیط کار کنن کار بسته بندی تولیدی پوشاک ،پلاستیک سازی و رستوران و سرایداری میباشد معمولا ساعت کاری اینجا 10 ساعت کاری میباشد روز یکشنبه و شنبه بعد از ظهر تعطیل میباشد کمیسیونی که دفتر باید بیعانه پرداخت کنید 200هزار تومان و 600هزار تومان بدو ورود به استانبول دریافت و به کارفرما معرفی میشوید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید با تشکر
نام شما: علیرضا هاشمی

در مورخه : دوشنبه، 23 شهريور ماه، 1394http://www.iraniankaryab.com
باسلام و خسته نباشید بنده به مدت دوسال سابقه پشتیبانی خودپرداز بانکهای ملت و سامان و پاسارگاد دارم و همسر بنده نیز مدرک دانشگاهی گرافیک و همچنین آرایشگری دارا می باشد.ایا شغلهای مرتبط با تخصص ما در ترکیه وجود دارد؟ با تشکر
نام شما: نازی

در مورخه : جمعه، 22 آبان ماه، 1394http://www.iraniankaryab.com

سلام خسته نباشید .من و همسرم قصد سفر به ترکیه را داریم .شوهرم نصاب  ماهواره و هم چنین نوازنده کیبورد میباشد میخاستم بدونم کاری متناسب با حرفه اش وجود دارد؟یا اینکه ابتدا باید به کارهای ساده مشغول شود؟چقدر پول نیاز است تا من و شوهرم بتوانیم در ترکیه زندگی کنیم

جوابیه ها

نام شما: مهرگان

در مورخه : سه شنبه، 3 آذر ماه، 1394توسط
(مشخصات کاربر مشاورمهرگان | ارسال پیغام شخصی)

با سلام و احترام

در ابتدا همسر شما باید از مشاغل ساده و موجود شروع کنند. هزینه شما اگر هر دو نفر با هم قصد رفتن به ترکیه را دارید هر کدام باید مبلغ کاریابی را پرداخت نمایید. جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات  بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

42244006 013

42244007 013

نام شما: یاسر قبادی

در مورخه : دوشنبه، 21 دي ماه، 1394http://www.iraniankaryab.com

سلام من دیپلم نساجی هستم وشغلم ساختمان سازی میباشد واز همه امور ساختن خانه تخصص دارم ایا در ترکیه برای ما شغلی وجود ذارد که با زن و بچه ام به ترکیه بیام وهمسرم در کارهی هنری کار در منزل تخصص دارد برایش شغل مناسب هست؟و حقوق و ساعت کاری وروزهای کاری به چه صورتی مبتشد وشرایط برای اعزام به ترکیه واقامت چیست.

جوابیه ها

نام شما: مهرگان

در مورخه : سه شنبه، 22 دي ماه، 1394

با سلام واحترام

فرصت های شغلی ارائه شده  در سطح استادکار و نیروی کار ساده  و در زمینه های مختلف جوشکاری ، نجاری ،ساختمانی و ...می باشد همسرشما نیز می توانند در کارگاه های تولیدی مشغول بکار شوند.جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی لازم با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

با تشکر

42244006 013

42244007 013

09356515918

نام شما: سیناصمدی

در مورخه : جمعه، 16 بهمن ماه، 1394http://www.iraniankaryab.com
باعرض سلام من متولد 1365 هستم و شغلم نصب سیستمهای امنینتیه دوربینهای مداربسته وکارهای شبکه ای و اینکه من خودم تنها میتوانم با ترکیه بیام .باتشکر و کمال احترام سینا صمدی
جوابیه ها

نام شما: مهرگان

در مورخه : شنبه، 17 بهمن ماه، 1394

با سلام واحترام

چنانچه جنابعالی در قسمت برق کشی ساختمان نیز مهارت داشته باشید می توانید براحتی مشغول بکار گردید .جهت هماهنگی لازم با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

با تشکر

42244006 013

42244007 013

09356515918 تلگرام

نام شما: سید محمدعلی

در مورخه : يكشنبه، 13 تير ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com

سلام آقای میرزا نژاد خانم بنده معلم قرآن هستن و من هم کار ام دی اف نیمه ماهر هستم آیا کار برای من و همسرم در ترکیه هست اگه هست و کی اقدام کنم واقعا با ماهی ۸۰۰تومان اینجا نمیشه زندگی کرد ممنون میشم جواب بدید.

با سلام واحترام

شما میتوانید در کارگاه های ام دی اف با پایه حقوق 1200-1000  لیر +جای خواب و وعده غذایی در شیفت کاری مشغول بکار شوید همسرتان نیز در کارگاه های تولیدی با چایه حقوق 1000-800 لیر + جای خواب و وعده غذایی در شیفت کاری مشغول شوند .که البته چنانچه با هم قصد اعزام داشته باشید می بایست خودتان خانه اجاره کنید.جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

با تشکر

42244006 013

42244007 013

09356515918 تلگرام

 ساعات تماس : شنبه تا چهارشنبه : صبح 13-9      عصر 18-16

                          پنجشنبه : فقط صبح

نام شما: امید

در مورخه : سه شنبه، 22 تير ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام من کارم اجرای سقفهای شیبدار و جوشکاری. و کباب ترکی فست فود استاد کارم میتونم اونجا فعالیت کنم 09156211993
نام شما: fe

در مورخه : دوشنبه، 1 شهريور ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام خدمت شما من همسرم جوشکار ودو تا فرزند دارم آیا توی استامبول کاری پیدا میشه و زندگی 4 نفره هزینه اش بالا نیست لطفا راهنمایی کنید
نام شما: محمد

در مورخه : دوشنبه، 1 شهريور ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام من در برش کاری و جوشکاری ومونتاژکاری در ایران مشغولم آیا حقوق بعد از چندماه کار کردن بیشتر میشود من باخانواده ام میخام بیام دوتا فرزند کوچک کارم آیا باشین حقوق جوشکاری میشه زندگی کرد وانجا میشه خونه رهن کامل بکنی اگر میشود 80 متری آپارتمان چند میشه آیا شما میتونید کار در منزل هم برای همسرم جور کنید باتشکر
نام شما: حمید

در مورخه : پنجشنبه، 25 شهريور ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
با سلام من نوازنده ارگ و پیانو هستم ومجرد هستم ایا میتونم در ترکیه واستانبول مشغول به کار بشم؟09136732559ممنون میشم بابنده تماس بگیرید و راهنمایی کنید باتشکر.
نام شما: بابک

در مورخه : يكشنبه، 28 شهريور ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
باسلام من راننده پایه یکم هستم ایا میتونم درترکیه مشغول کاربشم09199635906لطفا من را راهنمایی فرمایید باتشکر
نام شما: محمد

در مورخه : سه شنبه، 13 مهر ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام و خدا قوت من تو ایران کارم پخش مواد غذایی به سوپر مارکت هاست .ایا میتونم اونجا برای خودم همین جنس های که دارمو پخش کنم البته منظورم تجارت چمدانی و اینکه با همسرم اونجا اقامت یکساله بگیریم و در استانبول زندگی کنیم؟ممنون از راهنمایتون
نام شما: معین اسدی

در مورخه : شنبه، 24 مهر ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام من ارایشگرم برام کار سراغ دارید. ایا ??09388871438
نام شما: حسین اسفینی فراهانی

در مورخه : چهارشنبه، 28 مهر ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com

باسلام جوانی هستم 30ساله مجرد دارای مدرک مهارت از ادارهکار تعمیرات  لوازم گازسوز  وبرق کشی انجام میدم جویای کار هستم در ترکیه شماره تماس 09120947433

نام شما: یونس

در مورخه : سه شنبه، 11 آبان ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
با سلام خدمت دوستان بنده 28سال دارم متاهل هستم جویای کار هستم در ترکیه دوستان محبت کنند اگر کار خوب سراغ دارند با حقوق عالی تماس بگیرند با سپاس فراوان 09392570084
نام شما: یوسف

در مورخه : جمعه، 14 آبان ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام اقا من راننده لیفتراکم عایا تو ترکیه کار هست یانه با این شماره تماس بگیرین ممنون میشم۰۹۳۵۱۸۸۷۸۷۹
جوابیه ها

نام شما: مهدی

در مورخه : سه شنبه، 18 آبان ماه، 1395
من 47سالم وجوشکارهستم ایادرترکیه برتی من کار هست
نام شما: ثنا

در مورخه : دوشنبه، 1 آذر ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com

سلام ببخشید ..... این کار های گفتید تنها برای مسافران ایرانی در ترکیه است .. من خانم متاهل هستم نیاز به کار دارم در استانبول زندگی میکنم بخاطر مصارف خودم و طفلم آیا امکان اش است به من همکاری کنید . افغان هستم .

نام شما: اذين

در مورخه : جمعه، 26 آذر ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام برادر توي ايران كلاس خصوصي تار.ستار داشتن و هم در عرصه خوانندگي فعال بودن.الان تركيه هستن خواستم ببينم آيا كاري هست اونجا كه بتونن فعاليت كنن...09337162764 اين شماره تماس من هست ممنون ميشم اگه كمكم كنيد...
نام شما: محمدرضا

در مورخه : پنجشنبه، 2 دي ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
جهت کارگری ساده در استانبول یک نفر آقا 25 ساله هستم مسلط به زبان کوردی کردستان ترکیه زبان ترکی استانبول بسیار کم مسلط به زبان فارسی و کوردی اقلیم کردستان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته تربیت بدنی
نام شما: reyhaneh

در مورخه : سه شنبه، 14 دي ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
baraye panahande kar hast??
نام شما: ابوذر

در مورخه : سه شنبه، 24 مرداد ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
باسلام. من جوانی هستم28ساله باروبط اجتماعی خیلی بالاوخوش برخوردوخوش استیل ...کاردرزمینه های نماینده بیمه پارسیان وکاردررستوران های بین المللی ...میخواستم بدونم چه کاری میتونم درترکیه انجام بدم?راهنمایی کنیدلطفا"متشکرم
نام شما: شهاب انصاري

در مورخه : پنجشنبه، 9 شهريور ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
من و خانمم هر دو مسلط به زبان تركي استانبولي هستيم بنده داراي مجوز كار در تركيه و شركت به اسم من هست همون كارت آبي Çalışma izin سه سال در استانبول زندگي ميكنم رستوران داشتم اما بنا به دلايلي اون رو بستم..الان دنبال شغل مناسب هستم ممنون ميشم راهنمايي كنيد٠٥٣٩٤٧٨٠٨١٤
نام شما: امیر همایون

در مورخه : جمعه، 29 بهمن ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com

سلام .بنده فوق لیسانس حقوق اقتصادی دارم. آیا موقعیتی هست ؟

با سلام واحترام

متاسفانه فرصتهایی که در حال حاضر در ترکیه جذب نیرو انجام میدهد نیروی کار ساده و فنی می باشد.و مشاغل یدی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. 

 

با تشکر

42244006 013

42244007 013

09356515918  تلگرام

ساعات تماس: شنبه تا چهارشنبه : صبح : 13 -9  عصر 18 -16

                     پنجشنبه فقط صبح

نام شما: ندا

در مورخه : جمعه، 6 مرداد ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام من یک خانم۲۳ساله متاهل هستم زبان استانبولیم خوبه و به فروشندگی علاقه دارم اگه توی یکی از پاساژها فروشنده بشم بنظرتون چقدر حقوق بهم میدن
نام شما: حجت

در مورخه : شنبه، 7 مرداد ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
خوب
نام شما: رضا

در مورخه : يكشنبه، 15 مرداد ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
باسلام وخسته نباشید. من کارم الموتوربندی وقالب بندی وکمک اشپزی هم واردم میخواستم ببینم ایا اونجا کاری برام پیدا میشه که بیام.یک سال هست که بیکار هستم زن وبچه هم دارم ولی موقعیتم طوری هست که با همسرم نمیتونم بیام
نام شما: حمید

در مورخه : چهارشنبه، 1 شهريور ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
ایا برای افراد مجرد هم شرایط کاری میتونید فراهم کنید
نام شما: مرتضی

در مورخه : شنبه، 21 اسفند ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com

سلام خسته نباشید من تازه ازدواج کردم اومدم ترکیه با خانومم دنبال کار میگردم اما شهری که اومدیم کار نیست میتونید کمکمون کنید واسته کار در استامبول من شغلم در ایران ارایشگری بود اگه میتونید کمکمون کنید با این شماره تماس بگیرید 05070120686

سلام روز بخیر لطفا از طریق تلگرام با شماره زیر ارتباط برقرار کنید تا همکاران مساعدت لازم را انجام دهند.

با تشکر

09356515918  تلگرام-ایمو

نام شما: حسن9104

در مورخه : دوشنبه، 23 اسفند ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com

سلام . من میخواهم به صورت مجرد وارد بازار کار ترکیه شوم آیا این امکان وجود دارد

با سلام

فرصتهایی که در حال حاضر جذب نیرو میکنند عبارتند از مشاغل فنی مانند جوشکاری-نجاری و... ویا مشاغل ساده مانند رستوران -بسته بندی و.. در صورت تمایل با شماره های زیر جهت هماهنگی و اعزام تماس برقرار نمایید.

با تشکر

42244006 013

42244007 013

09356515918  تلگرام

ساعات تماس : شنبه تا چهارشنبه : صبح 13-9   عصر 18-16

 پنجشنبه فقط صبح

نام شما: مهران

در مورخه : شنبه، 28 اسفند ماه، 1395http://www.iraniankaryab.com
سلام من مجردهستم امکان داره برام کارباشه درترکیه من جوشکاری بلدم کارنگهبانی هم باشه انجام میدم خلاصه هرکاری که باشه 09302896608 شماره تلگرام امیدوارم واسم کارباشه
نام شما: عباس

در مورخه : جمعه، 4 فروردين ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام آیا در ترکیه کار پیدا میشه متاهلم ویه بچه دارم ولی می خوام مجردی بروم اهل یکی از شهر های اصفهان هستم دیپلم کاردانش دارم ودر پروژه های ساختمانی وصنعتی ذوب آهن کارگری وکمکی بودم دنبال کاری با بیمه می گردم که بتونم در ایران بیمه بریزم 32 سال سن دارم وتقریبا کارگر فنی هستم زبان ترکی آذری وترکی استانبولی رامی تونم منظورم را برسانم پاسپورت دارم سرمایه هم ندارم می خواستم بدونم با چند تومان میشود رفت
جوابیه ها

نام شما: عباس

در مورخه : جمعه، 4 فروردين ماه، 1396
سلام آیا در ترکیه کار پیدا میشه کار کارگری ،کمکی و... با جای خواب شرایطش چیه درسال96 استخدامی دارد باتشکر09360818480
نام شما: محمد

در مورخه : سه شنبه، 15 فروردين ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام من و خانمم قصد داریم برای کارو زندگی به استانبول بریم البته خانمم بارداره ایا امکانش هست باهم بریم ؟وچقدی ثرمایه لازمه داشته باشیم تابتونیم یه اتاق براخودمون اجاره کنیم ؟ اگر میشه راهنماییم کنید 09337117550
نام شما: میثم اکبری

در مورخه : چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
باسلاموخسته نباشیدخانومم۲۳ومن۲۵سال سن داریم البته۲فرزندهم داریم من خودم استادکابینت ودکوراسیون میباشم آیابرامامقدوربه کارمیباشد؟باتشکر
نام شما: مهدی ایمانی

در مورخه : جمعه، 25 فروردين ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام.بنده ۳۵ ساله و خانمم ۳۰ ساله هستن ودارای یک فرزند.راننده تاکسی هستم.شرایط لازم و سرمایه کافی و همچنین شغل متناسب یا متفرقه را به بنده ابلاغ بفرمایید ممنون میشم.
نام شما: هادی الهی

در مورخه : شنبه، 26 فروردين ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام بنده کارم ترخیص کاری هست و کار نگهبانی هم سابقه کار دارم وموبایل فروشی هم داشتم ولی برشکست کردم یا بدون سرمایه میشود رفت بنده زن وبچه هستم کرایه خانه چقدرهست باتشکر
نام شما: مهدی

در مورخه : يكشنبه، 27 فروردين ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
کارفرقی نمی کنه
نام شما: محمدرضا

در مورخه : جمعه، 10 شهريور ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام من مجردهستم وميخواستم واسه كاربرم تركيه!آذري زبان هم هستم!ميشه راهنمايي بفرماييد
جوابیه ها

نام شما: مهرگان

در مورخه : دوشنبه، 20 شهريور ماه، 1396

با سلام  واحترام

شما اگر نیروی ساده باشید در کارگاه های بسته بندی- رستوران- کارواش میتونید مشغول بکار شوید و در صورت داشتن مهارت مانند جوشکاری- نجاری- بنایی و.... در کارگاه های مربوطه مشغول میشوید .جهت هماهنگی و اعزام با ماره های زیر تماس بگیرید.

با تشکر

42244006 013

42244007 013

09356515918  تلگرام

ساعات تماس: شنبه تا چهار شنبه : صبح 13-9  عصر 18-16

                  پنجشنبه ها فقط صبح

 

نام شما: علی

در مورخه : يكشنبه، 19 شهريور ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام.خسته نباشین میخواستم بپرسم واسه مجردا کاری هست؟یا خیر؟ چرا فقط واسه زوج ها کار هست!
جوابیه ها

نام شما: مهرگان

در مورخه : دوشنبه، 20 شهريور ماه، 1396

با سلام واحترام

 بله برای افراد مجرد نیز فرصت کاری موجود می باشد.

جهت هماهنگی و اعزام با شماره های زیر تماس بگیرید.

با تشکر

42244006 013

42244007 013

09356515918  تلگرام

ساعات تماس: شنبه تا چهارشنبه: صبح 13-9  عصر 18-16

            پنجشنبه ها فقط صبح 

نام شما: حامد

در مورخه : يكشنبه، 26 شهريور ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام خسته نباشید..میشه بیشترتوضیح بدین که اونجاچطورهست بیایم اونجاواسه کاربعددروغ نباشه بمونیم تومنگنه دیگه هیچ راه برگشت نباشه
نام شما: سارینا

در مورخه : چهارشنبه، 5 مهر ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام خسته نباشید من و همسرم صیغه هم هستیم میتونیم دارم استانبول برای کار بعدش من خودم کارم 4سال تو همدان کار ریخته گری رکاب انجام میدادم امکان همچین کاری اونجا هست میشه جوابمو لطفا بدید تو استانبول اگه صیغه باشیم بهمون گیر نمیدن
نام شما: Resûl

در مورخه : سه شنبه، 10 بهمن ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام من یک کارگر ساده هستم آیا کار برای من هست؟؟؟
نام شما: Mina70

در مورخه : يكشنبه، 16 مهر ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
باسلام من و همسرم هر دو میخوایم برای کار بیایم همسرم کار تاسیسات انجام میده و خودم هم آموزش ابتدایی و کارمند آموزش پرورش هستم میخوام بدونم باشرایط ما کار هست؟ و اینکه تقریبا به طور کلی برای همه چیز چه قد سرمایه ی اولیه لازمه؟ واینکه میتونیم اقامت بگیریم ؟
نام شما: ziba

در مورخه : يكشنبه، 14 آبان ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
با سلام،من آرایشگر هستم و شوهرم هم تعمیرکار حرفه ای سخت افزار موبایل،میخواستم بدونم برایخودم و شوهرم با این حرفه میتونیم مشغول به کار شین؟؟؟؟راهنماییمون کنین ممنون میشم
نام شما: Mehdi

در مورخه : سه شنبه، 16 آبان ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام وقت بخیر من در بیشتر ایتمهای ساختمانی کار میکنم .نماکاری.کاشی کاری.دیوارچینی.سیمانکاری....با 16سال سابقه بیشتر موقعها سرپرست کارگاه بودم میتونین برای من کار جور کنین ممنون میشم
نام شما: علی کمالیان

در مورخه : شنبه، 27 آبان ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام من لوله کش گاز ولوله کش آب ...آهنگری هستم ۱۲ سال کار کردم ...حرفه ای هم بلدم ...میخوام ترکیه کار کنم ..باید چیکار کنم ..ممنون
نام شما: RAMIN

در مورخه : سه شنبه، 7 آذر ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com

سلام .

من تکنسين ماشين هاي اداري (پرينتر ) هستم و مسلط به کار با کامپيوتر و نرم افزارهاي اداري (تايپ و اکسل و ...) با سابقه کار

45 ساله و متأهل و مسلط به زبان ترکي آذري . جوياي کار در کشور ترکيه  يا ...  نشاني تلگرام : daftarabi@

نام شما: امیر بیابانی

در مورخه : چهارشنبه، 8 آذر ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام نیازمند کار در ترکیه جوشکاری تاسیسات نجاری برق کشی ساختمان لطفا اگه کار مناسبی پیدا شد با این شماره تماس بگیرید(۰۹۰۳۰۹۲۸۰۷۶)
نام شما: محمود

در مورخه : دوشنبه، 20 آذر ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
۳با سلام وخسته نباشید من در رشته کار تراشکاری جوشکاری مهارت ِچندین ساله دارم میخواستم بپرسم ومسلط کامل به زبان ترکی استانبولی چطور میتونم ترکیه با حقوق و مزایای خوب دست به کار بشم ممنون از لطف شما ۰
نام شما: آکوخسروی

در مورخه : شنبه، 2 دي ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام و عرض ادب بنده راپل کار هستم خواستم با زن و بچم به استانبول مهاجرت کنیم لطفا راهنمایی کنید۰۹۱۸۹۸۱۷۴۱۰
نام شما: اعظم عباسی

در مورخه : دوشنبه، 18 دي ماه، 1396توسط
(مشخصات کاربر Nil | ارسال پیغام شخصی) http://www.iraniankaryab.com
سلام خسته نباشید خدمت شما من مجرد هستم و جویای کار درخارج از ایران می باشم ۲۹ سالمه کارشناسی برق قدرت هستم و تاحدی تسلط به زبان انگلیسی دارم وکارهای برقی و منشیگری و صندوق داری راهم میتوانم انجام دهم.
نام شما: سیاوش

در مورخه : سه شنبه، 28 آذر ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام خسته نباشید بنده نصاب سقف کاذب یعنی pvc ;شبکه۶۰×۶۰; و کناف پشت السیدی هستم میخواستم بدون برا من کار هست و چقدر حقوق میدن و بنده ترکی آذری بلد هستم و یه خورده کوچیک مشکل دارم آیا برای بنده کار هست و حقوق ممنون میشم جواب بدین
نام شما: سیاوش

در مورخه : سه شنبه، 28 آذر ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام خسته نباشید بنده نصاب سقف کاذب یعنی pvc ;شبکه۶۰×۶۰; و کناف پشت السیدی هستم میخواستم بدون برا من کار هست و چقدر حقوق میدن و بنده ترکی آذری بلد هستم و یه خورده کوچیک مشکل دارم آیا برای بنده کار هست و حقوق ممنون میشم جواب بدین ودر ترکیه کدوم شهرش ممنون میشم
نام شما: علی

در مورخه : پنجشنبه، 26 بهمن ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
ببخشید خانمم خیاطی بلده خودمم فروشندگی کارگر ساده هم باشه انجام میدم میخواستم بپرسم کارهایی که انجام بدیم حدودا چقدر حقوق میگیریم و کارهای اقامت حدودا چقدر پول لازمه
نام شما: Roya

در مورخه : سه شنبه، 1 اسفند ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
با سلام و خسته نباشید.من و همسرم هر دو شاغل هستیم.ولی حقوق ایذان واقعا کفاف زندگی رو نمیده.با این سایت آشنا شدم و خیلی دوست داریم برای پیدا کردن شغل مناسب به ترکیه مهاجرت کنیم.ولی 600 لیر حقوق بسیار کمی هستش.آیا حقوق های بهتری هم میشه از طریق شما پیدا کرد؟
نام شما: حسین

در مورخه : جمعه، 11 اسفند ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام-ممنون میشم جواب منو بدین من 25 سال سنمه کارشناسی تربیت بدنی دارم.مربیگری درجه سه دو و میدانی و آمادگی جسمانی دارم.رشته ورزشی تخصصی تکواندو(دان 4.داور) ر حال حاظر کارگر و راننده فرودگاه هستم(هفت ماهه کار میکنم حقوق چهار ماه رو بهم دادن) میخام بدونم با این رزومه چکار میتونم انجام بدم زندگیم بچرخه دیگه خسته شدم
نام شما: بلوچی

در مورخه : جمعه، 3 فروردين ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
کارگر ساده آشنایی با کشاورزی کار بل کامپیوتر
نام شما: حسن جلیلوند

در مورخه : پنجشنبه، 9 فروردين ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام من همه کار بلدم میتونم بعد از رفتن گرفتن حقوق اولم پول کاریابیو بدم
نام شما: محمد قاسم

در مورخه : دوشنبه، 20 فروردين ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام من استاد کار نقاشی ساختمان هستم ولیسانس حسابداری دارم خودم هم متولد آذر بایجان هستم میخواستم بدونم واسه استاد کاری نقاشی ساختمان چقدر میدم ویرایش رشته حسابداری که خواندم کار میتونم اونجا پیدا کنم و چقدر حقوق میدن ممنون میشم راهنمایی کنید.
نام شما: محمد قاسم

در مورخه : دوشنبه، 20 فروردين ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام من استاد کار نقاشی ساختمان هستم ولیسانس حسابداری دارم خودم هم متولد آذر بایجان هستم میخواستم بدونم واسه استاد کاری نقاشی ساختمان چقدر میدم ویرایش رشته حسابداری که خواندم کار میتونم اونجا پیدا کنم و چقدر حقوق میدن ممنون میشم راهنمایی کنید.
نام شما: محمد قاسم

در مورخه : دوشنبه، 20 فروردين ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام وخسته نباشید. من استاد کار نقاشی ساختمان هستم ولیسانس حسابداری دارم خودم هم متولد آذر بایجان هستم میخواستم بدونم واسه استاد کاری نقاشی ساختمان چقدر میدن و رشته حسابداری که خواندم کار میتونم اونجا پیدا کنم واسه رشتم و چقدر حقوق میدن ممنون میشم راهنمایی کنید.
نام شما: مجید

در مورخه : سه شنبه، 21 فروردين ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com

سلام و خسته نباشید 

من خواننده هستم و چنتا کلیپ که از کانال های ماهواره پخش شده دارم

آیا برای من کاری دارین؟ همسرم هم همخوانی و خوانندگی میکنن

نام شما: سامان

در مورخه : چهارشنبه، 22 فروردين ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام من کارگر فنی ماهر و زوج هستیم و در چند رشته مثل لوله کشی ، برقکاری و جوشکاری کار میکنم و تسلط دارم ولی سابقه بیمه ندارم ایا امکان کار گرفتن در ترکیه توسط شما برای ما وجود دارد ؟ ممنون
نام شما: سید کریم حسینی

در مورخه : جمعه، 25 خرداد ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام و درود فراوان من ۲۳سالمه و دو سال تجربه کار در پروژه های پارک جنوبی (عسلویه)دارم جوشکاری برق ۰۴fو لوله کشی ساختمون کار کردم راستش میخوام از ایران برم و دنبال یه کاری با حقوق متوسط هستم هر کاری باشه فرقی نداره خواستم اگه میشه راهنماییم کنین باتشکر
نام شما: سامان قربانی

در مورخه : دوشنبه، 28 خرداد ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام خدمت شما بنده تقاضا دارم اگر کسی کار در خارج از کشور ایران دارد بنده میخواهم کار کنم شماره تماس بنده ۰۹۳۸۰۵۱۹۱۵۳
نام شما: Sogol

در مورخه : جمعه، 7 ارديبهشت ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com

سلام وقت بخیر 

همسرم در زمینه های ماساژ و مربیگری و فیتنس مدارک بین المللی و تخصصی داره و مدرک جوشکاری هم داره آیا کار مناسبی برای ایشون هست ، و سوال دیگرمم اینه ک حقوقش اونقدر هست ک نیاز ب کار کردن من نباشه؟؟؟ مسکن در اختیار میزارن یا خودمون باید تهیه کنیم ؟ 

سپاسگزارم👍👍👍👍

نام شما: پژمان عسکری

در مورخه : سه شنبه، 11 ارديبهشت ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
باسلام وقت بخیر،بنده مهندس صداهستم و تدوین صدا انجام میدم بصورت حرفه ای و جویای کار هستم در ترکیه و میخوام درترکیه مشغول بکار بشم و فعالیت حرفه ایم رو ادامه بدم.لطفاکمکم کنید 09351478078.تلگرام @pezhmanaskari
نام شما: کمیل هادیلو

در مورخه : شنبه، 15 ارديبهشت ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام دنبال کار در زمینه ی عکس و فیلم و تدوین میگردم و تنهام اگه هست
نام شما: محسن سهرابی

در مورخه : شنبه، 22 ارديبهشت ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
باسلام و خسته نباشید...نقاش ساختمان هستم با 25 سال سابقه و تجربه در امور نقاشی و تزئینات ساختمانی...میخواستم بدونم که آیا برای شغل نقاش تو ترکیه کار هست یا نه و شرایطش چطوریه؟ ممنون.
نام شما: محمد کریمی

در مورخه : شنبه، 5 خرداد ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
سلام و خسته نباشید از کجا میشه اطمینان داشت کلاه برداری نیست و بعد از دریافت پول طرف را تو ترکیه به حال خودش رها نکنن
نام شما: Kiyoumars.sohrab

در مورخه : سه شنبه، 8 خرداد ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
من راننده هستم و قهرمان دفاع شخصی.بادیگارد. برای شغل نگهبانی میتونید من را راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم
نام شما: Kiyoumars.sohrab

در مورخه : سه شنبه، 8 خرداد ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
شغل نگهبانی یا بادیگارد ...لطفا من را راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم09339792344
نام شما: مهرزاد

در مورخه : جمعه، 11 خرداد ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
باعرض سلام مازوج هستیم خودم کارفنی ماشین خانومم کاشت ناخن توی استانبول هستیم وخونه هم داریم کاری واسه ما هست؟
نام شما: جواد

در مورخه : چهارشنبه، 23 خرداد ماه، 1397http://www.iraniankaryab.com
باسلام من35سالمه وسغلم بنایی هستش وبه تمام مراحل این کار واقف هستم درضمن مدرک فنی حرفه ایی هم دارم ،خواستم بدونم ایا درترکیه میتونم کارکنم وچقدر دستمزد میگیرم واگه میتونم چطور باید اقدام کنم درضمن متاهل هم هستم وبرای خانواده اقامت میشه گرفت یانه.باتشکر از زحمات جنابعالی،ممنون میشم جواب بدین
نام شما: نیلوفر

در مورخه : جمعه، 6 بهمن ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
سلام کار کفاشی ترکیه چطوره ؟؟
نام شما: رسولی

در مورخه : شنبه، 7 بهمن ماه، 1396http://www.iraniankaryab.com
من راننده پایه یک داری کارت هوشمند و سلامت ،انواع ماشین سنگین ،مثل بنز ،لودر ،تریلر،لودر ،نماکاری ،بلدم ،اونجا کار رانندگی ماشین سنگین پیدا میشه؟؟شماره تماس ۰۹۳۶۰۰۶۱۲۳۱
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
static ©