تاریخ : پنجشنبه، 12 فروردين ماه، 1395
موضوع :

استخدام زوجهای جوان جویای کار در استانبول با تهیه مسکن مستقل و شغل مناسباستخدام زوجهای جوان جویای کار در استانبول با تهیه مسکن مستقل و شغل مناسب

شغل مناسب زوج حتی حرفه ای که در کنار هم مشغول باشند

کار آفیسی مثل : حسابداری , منشی گری ...

کارکارگاهی مثل کار تو تولیدی پوشاک: چرخکار و بسته بند

تهیه مسکن مناسب بصورت مستقل و یا مشترک با اطاق مستقل

اجاره خونه مستقل به اسم زوجین کل هزینه 5 هزار لیر (هزینه کمیسوین +پول پیش+وسایل خونه) با ماهیانه 700 لیرکرایه

اجاره اطاقی از یک خانه کرایه ای که تمام امکاناتش مشترک میباشد و فقط به زوجین اجاره داده میشود ماهیانه 400 لیر

قابل توجه زوجهای جوان

کار و سکونت در استانبول

ایرانیان کاریاب افتخار دارد زمینه ای  فراهم کرده تا زوجهای جوان در کنار هم  و در مسکن مناسب در شهر استانبول قسمت اروپایی به زندگی  خوب خوش ادامه دهند

 

استخدام زوجهای جوان وفعال

اشتغل,مسکن,  ویزای اقامت.

چنانچه توانائی تهیه مسکن نداشته باشید ما  یک اطاق در اختیار زوجهای جوان قرارمیدهیم تا بعد از کار روزانه با آرامش به زندگی مشترکتان بپردازید و اگر هم تمایل به اجاره آپارتمان شخصی داشته باشید با اجاره  ای معتدل در حوالی محل کار زوج برایتان آپارتمان مناسبی را معرفی مینمائیم.

شما چنانچه تمایل به سکونت در اطاق ما نداشته باشید ما قادر خواهیم بود با مبلغ باور نکردنی 5میلیون تومان برای شما یک آپارتمان مناسب و متوسط اجاره نمائیم.

لازم است زن و شوهر هردو به کار مشغول گردند و این موضوع در قرارداد ذکر میگردد ، چنانچه یکی از زوجین حاضر به کا ر در ترکیه نباشد امکان عقد قرارداد میسر نمیباشد و کار زوجین شرط  اصلی میباشد.

ایرانیان کاریاب با تیمی مجرب  در ایران و ترکیه حافظ منافع شما بوده و بصورت تضمینی شما را به کار میگمارد.


هزینه  وکمیسیون  و اعزام هر یک از زوجین 850 لیر میباشد که جویای شغل در کشور ترکیه میبایست به هنگام عقد قرارداد کاردرترکیه به حساب  معری شده  واریز نماید.

مجموعه ما دارای 10 سال سابقه کار و تجربه در ارتباط با استخدام و کار در کشور ترکیه بوده و ما تنها مجموعه ای در ایران هستیم که خود راسا در کشور ترکیه دارای خوابگاه ، دفتر کار و پرسنل میباشیم.

حداقل حقوق کارگر ساده  ماهیانه هر یک از زوجین 1300لیر  ترکیه جمعا  2600لیر   در ماه بوده و قادر به اضافه کار در کشور ترکیه میباشید و همچنین در صورتیکه جویای کار در ترکیه با حقوق بیشتری نیز بوده یا تخصصی داشته باشید از حقوق بالاتری برخوردار خواهید گردید.

 
زمان استخدام و اعزام: هر روز میباشد  شما حداکثر 1 هفته بعد از رزرو و به محض انعقاد قرارداد حرکت خواهید کرد.
مدارک: پاسپورت و سه قطعه  عکس

 

Description: کار در ترکیه  با جای خواب و غذا 09123302302

 

 با شرایطی باور نکردنی و مبالغی بسیار پائین همکاران ما مسکن مناسب برایتان در شهر استانبول ترکیه اجاره نموده و کار تان را نیز آماده میکنیم تا با همسرتان به کار و زندگی در کشور ترکیه و شهر زیبای استانبول بپردازید.
جهت مشاوره و استخدام فوری با ما تماس بگیرید

 

 

جهت تماس ازطریق تلگرام کلیک کنید

جهت تماس ازطریق واتس آپ کلیک کنید

جهت تماس ازطریق ایمو کلیک کنید

ایرانیان کاریاب

 

آیین نامه تهیه مسکن جهت زوج های جوان

(مخصوص زوج هائی که تمایل به اجاره آپارتمان شخصی دارند)

چنانچه زوجهای جوان جویای کار در کشور ترکیه تمایل به استفاده از خوابگاه  کارگاه  را نداشته و مایل به اجاره آپارتمان شخصی در ترکیه باشند ، ایرانیان کاریاب  خدمات تهیه مسکن، جهت زوج های جوان  جویای کار و استخدام در خارج از کشور را بشرح ذیل ارائه می نماید:

1-    زوجین باید حداقل 5هزار لیر  جهت تهیه مسکن به همراه داشته باشند، در غیر اینصورت در تهیه مسکن مستقل با مشکل مواجه خواهند شد.

2-    هزینه اجاره ماهیانه یک منزل متوسط مسکونی در محلات متوسط حدوداً ماهیانه 800 لیر می باشد و در واقع حقوق یکی از زوجین برای اجاره ماهیانه  و هزینه های متفرقه  خواهد گردید و حقوق زوج دیگر پس انداز خواهد شد لذا با توجه به اینکه پس از یافتن مهارت در کار و یادگیری زبان حقوق زوجین افزایش خواهد یافت، بنابراین در ماه های بعد، وضعیت مطلوب تری خواهند داشت، ضمنا یادآور می گردد که علاوه بر اجاره ماهیانه، حق بنگاه معاملات ملکی به همان میزان خواهد بود و همچنین ودیعه مسکن به اندازه یکماه اجاره بوده، و در کشور ترکیه اجاره ها اول ماه دریافت می شود.

3-    از لحظه ورود زوجین بمدت 72 ساعت بصورت رایگان محل اقامت موقتی شامل یک اتاق در اختیار زوجین قرار خواهد گرفت، اما هزینه خورد و خوراک به عهده خودشان است. ممکن است قبل یا بعد از تهیه مسکن به محل کار اعزام شوند.

4-    زوجین موظفند پس از گذشت دو ماه جهت اخذ اقامت در ترکیه شخصاً اقدامات قانونی را انجام دهند.

5-    هزینه مشاوره جهت تهیه مسکن 100 لیر می باشد که بمحض ورود دریافت خواهد شد. این هزینه بغیر از سایر هزینه هایی است که در قرارداد استخدامی ذکر گردیده است.

جهت مشاهده لیست مشاغل وشرایط کار وثبت نام لطفا کلیک کنید


ایرانیان کاریاب ایران جابس ایران جاب کاریابی کارایابی ترکیه کاردراستانبول کاردرترکیه استانبول ترکیه آنتالیا مشاغل استانبول آنکارا شغل استخدام در استانبول کاردر استانبول کاردر ترکیه آرایشگر خانم جوان گریم کار مانیکور پدیکور مهماندار خیاط چرخکار طراح برشکار مهماندار آشژز بارمنت بوتیک ژلاستیکسازی ریسندگی بافندگی تولیدی پوشاک گارسون رقاصه مسئول میز لباس محصولات خانگی مبلمان میان دوز اتوکار بسته بند وسط کار گریم کار عکاس فیلم بردار عکاس آزاد کاردر کشتی رزرویشن هتل لیدر آِزانس مدل مانکن فتومدل رستوران

منبع این مقاله : :کار در استانبول کار در ترکیه ایرانیان کاریاب
آدرس این مطلب : http://www.iraniankaryab.com/17/استخدام-زوجهای-جوان-جویای-کار-در-استانبول-با-تهیه-مسکن-مستقل-و-شغل-مناسب/